Nowa jakość
Twojej strony internetowej

Jeśli posiadasz już stronę internetową lub sklep internetowy, bardzo możliwe, że od dawna nie była aktualizowana. Być może nie spełnia już oczekiwań Twoich oraz Twoich klientów. Przeprowadzimy dla Ciebie audyt i modernizację istniejącej strony, tak aby spełniała wymagania klientów oraz wykorzystała wszystkie możliwości aktualnych rozwiązań internetowych.

Nasza oferta obejmuje aktualizację treści na stronie, odświeżenie i modernizację szaty graficznej, optymalizację prędkości działania strony i sklepu internetowego, przeniesienie strony na nowy serwer, zabezpieczenie strony WWW i wiele innych.

Jakie prace wykonujemy?

 • 01.

  Modernizacja szaty graficznej

  Aktualizacja wyglądu strony, aby była ona zgodna z najnowszymi standardami i bardziej atrakcyjna dla użytkowników.

 • 02.

  Aktualizacja treści

  Sprawdzenie i aktualizacja tekstów i zdjęć na stronie internetowej, aby były one bardziej przyjazne dla użytkowników i wyszukiwarek.

 • 03.

  Poprawa funkcjonalności

  Ulepszenie istniejących i dodanie nowych funkcji, aby strona była łatwiejsza w użyciu i bardziej przyjazna dla użytkowników.

 • 04.

  Dostosowanie do standardów technologicznych

  Aktualizacja strony internetowej tak, aby była zgodna z nowymi standardami technologicznymi, takimi jak np. HTML5, CSS3.

 • 05.

  Optymalizacja SEO

  Dostosowanie strony internetowej do wymogów wyszukiwarek internetowych, aby była lepiej widoczna w wynikach wyszukiwania i trafiała do jak największej liczby odbiorców.

 • 06.

  Zabezpieczenie strony

  Aktualizacja istniejących i wprowadzenie nowych zabezpieczeń, aby zmniejszyć ryzyko zawirusowania lub utraty dostępu do strony internetowej.

Bezpłatny audyt strony internetowej

Zapisz się

Pozostałe usługi